כמה נושאים עליהם נדבר:

את ההרצאה יעביר שי גיל, חבר המעגל הפנימי.

בהרצאה שלושה חלקים:

בחלקה הראשון יספר שי על התנסותו האישית עם אדריכלות ירוקה ובת קיימא דרך פרויקטים אדריכליים שונים שצילם בצפון אמריקה. שי יציג סגנונות בניה ועיצוב אשר בבסיסם מחשבה ורגישות סביבתית, ויראה כיצד אדריכלות מודרנית בשילוב תפיסות עולם סביבתיות וחברתיות יוצרת מציאות חדשה אשר משפיעה על דפוסי התנהגות אנושית.

בחלקה השני יציג שי עבודות של שלושה צלמים אשר מיקדו את עבודותיהם בסוגיות סביבתיות. כל אחד מציג זווית וגישה שונה :אדוארד ברטינצקי – צלם קנדי המתעד את השפעת האדם על הסביבה מזה 40 שנה. ממכרות הנחושת בקנדה, ועד תיעוד מיזמי תשתיות אדירים בסין, ניק  ברנדט – צלם בריטי המתאר את השפעת האדם על חיות הבר באפריקה, וסבסטיו סלגדו – צלם תיעודי ברזילאי אשר צילם ביותר מ 120 ארצות. לאחר שנים של התמקדות בסבל האנושי, החליט להפנות את עדשת המצלמה אל היופי הפראי שעדיין קיים בטבע.

לאחר ההרצאה יתקיים תרגיל בצילום של המשתתפים.ות  שעיקרו תפיסת מהות מקום בעיני המתבונן.

 

על המרצה: שי גיל, הוא בוגר המחזור השביעי של המסלול, צלם אדריכלות שבין לקוחותיו נמנות חברות העיצוב מהמובילות בצפון אמריקה. צילומיו מופיעים באתרי אינטרנט מגזינים וספרים בינלאומיים העוסקים באדריכלות ועיצוב.

לפני חמש שנים חזר לישראל לאחר כ 18 שנה בהם חי ועבד בקנדה. כיום מחלק את זמנו בין המשך תיעוד אדריכלי עבור לקוחות בינלאומיים לבין אדריכלים ומעצבים ישראליים.

פרטי השיעורים:

  • יום רביעי 26/01/2022 10:00-14:00 - המרכז להנהגת הבריאות, נווה איתן | מינימום משתתפים 10 | מקסימום משתתפים 25

להרשמה ופרטים נוספים

תמי 052-3633489
tami@mazon-izun.com


או מלאו את הטופס הבא