מים מכסים את רוב כדור הארץ, מהווים את חומר המבנה העיקרי של גוף האדם, את המרכיב העיקרי בפירות, בירקות ובשאר מוצרי המזון שאנו צורכים. מים מאפשרים היווצרמים מכסים את רוב כדור הארץ, מהווים את חומר המבנה העיקרי של גוף האדם, את המרכיב העיקרי בפירות, בירקות ובשאר מוצרי המזון שאנו צורכים. מים מאפשרים היווצרות של חיים ותומכים בחיים בריאים.ות של חיים ותומכים בחיים בריאים.

כמה נושאים עליהם נדבר:

 

בהרצאה ננסה להבין טיפה את המרכיב החיוני כל כך של חיינו, נצא למסע בעקבות המים בעולם, בישראל, במשק הבית, במזון, ובגוף שלנו, לסיום נציץ לעולם המסתורי של המים.

נכיר את הטכנולוגיות העיקריות להתפלת מים, נסקור את משק המים, המתקדם בעולם, בישראל: האקוויפרים, המאגרים, והולכת מים – המוביל הארצי, ואת דרכי התמודדת העיקריות עם מחסור המים, נציג גישה הוליסטית המיישמת את מודל המים בישראל ומרחיבה את המודל לכדי מערכת הוליסטית המקיימת משק אוטרקי של מחזור מים מלא , נסקור תפיסה הוליסטית לקיום משק מים ביתי אוטרקי ונעסוק גם באתגר במציאת פיתרון טכנולוגי ביתי, שיאפשר אספקת מים באיכות מים מינרלים, בתהליך המחקה את מחזור המים בטבע, מים אשר תומכים בבריאות ובאיכות החיים.

(בהמשך נארגן סיור במתקן ההתפלה בנחל שורק)

 

על המרצה: אמנון לוי, מומחה בינ"ל למים, תכנן ובנה מתקני התפלה בכל העולם.

פרטי השיעורים:

להרשמה ופרטים נוספים

תמי 052-3633489
tami@mazon-izun.com


או מלאו את הטופס הבא