"המעגל הפנימי" הוא מקום מפגש, שיתוף, שיח ולמידה עבור בוגרי המסלול להנהגת הבריאות.
כולנו יצאנו משנת הלימודים, מלאים בידע ובמחשבות, חוויות ומוטיבציה, המעגל הפנימי הוא המקום לעבד את כל החומר, להמשיך להפגש, ללמוד יחד, ליצור קשרים שיתופי פעולה, ולהעלות נושאים שחשובים לכולנו.
בחרנו את השם "המעגל הפנימי" כי הוא משקף את הדרך שאנחנו רוצים לעבור יחד: לשבת יחד במעגל, להמשיך להפרות ולהעשיר זה את זו ולהעמיק את הלמידה וההכרות.
המעגל בנוי כך שהוא יתאים לכולם/ן, כל אחד/ת יוכל לבחור כיצד ומתי לקחת בו חלק, לפי התוכן והמועד המתאימים לו.
יצרנו מפגשי לימוד, סדנאות, סיורים ומעגלי שיח פתוחים כדי שכולנו נוכל לחזור, להפגש וליצור במטבח המרכז להנהגת הבריאות.
אני מזמין אתכם להצטרף ל"מעגל הפנימי".
אורי

הרשמה לפעילויות:

הפעילויות מיועדות לבוגרי מסלול הלימודים בלבד, לא ניתן יהיה לצרף בני משפחה/ חברים.
בכל פעילות יצויינו מינימום ומקסימום המשתתפים שיאפשרו את קיום המפגש.

ההרשמה תתאפשר עד שבועיים קודם כל פעילות מול תמי ב – 0523633489. סגירת הרשמה תתבצע לאחר קבלת תשלום בפועל באשראי/ העברה בנקאית. (תשלום בביט/פייבוקס – בבדיקה מול תמי טרם ביצוע התשלום)
אם יירשמו מינימום המשתתפים המאפשרים את קיומו, המפגש ייצא לפועל.  אם מספר הפונים לפעילות יהיה גבוה מהמקסימום המתאפשר, אז ההרשמה תהיה בבחינת כל הקודם זוכה.
תנאי ביטול: מאחר שאנו מחוייבים כספית כלפי מנחי הפעילויות, ניתן יהיה לעדכן אודות ביטול השתתפות בפעילות עד שבועיים קודם מועד המפגש. חבר/ה שנרשם/ה למפגש ולא יוכל לקחת בו חלק –  באחריותו/ה למצוא מחליף/ה, לא ניתן יהיה לקבל החזר כספי בגין ביטול עם הודעת ביטול מאוחרת.

לתשומת לב חברי המעגל הפנימי שרכשו בעבר כרטיסיה, ונותרו להם פעילויות למימוש – הסכום שנותר בכרטיסיה (בהתאם למספר הפעילויות שלא נוצל) ישמש כזיכוי בעת הרשמה לפעילות בהתאם לערכה בפועל.

רשימת הפעילויות הינה דינאמית ותתעדכן באופן שוטף, מומלץ לשתף אותנו בצרכים וברצונות שלכם וכך ניצור פעילויות שיעשירו את כולנו.

 

 

הרצאות וסדנאות לפי נושאים

  • כל הסדנאות
  • מרצה אורח
  • מפגש בישול
  • סיור
  • מפגש מקוון
  • המעגל הפנימי

(*) תכנית המעגל עשויה להתעדכן ולהשתנות בהתאם לזמינות המרצים/ אירועים בלתי מתוכננים.